Dla wątpiących

Podtrzymuję wczorajsze wyzwanie. Prima Aprilis to tylko zbieg okoliczności 🙂 Dodam jeszcze, że ewentualne prezenty i wymiany się nie liczą, bo to nie jest kupowanie.

Słychać plastikowe wiwaty z półek: Hurra! Nie będzie ciaśniej! 😉

18 thoughts on “Dla wątpiących

 1. Na takie wyzwanie, ogłoszone przeze mnie, u mnie w domu odbyłyby się owacje na stojąco! Bo u nas ciasno na półkach, jak diabli!
  No, no! Podziwiam Cię!

 2. Gratuluję! Dobra myśl- ja wprowadziłam niby-zasadę: jedna przybywa tylko wtedy, gdy druga wybędzie, ale trzymam się jej… wybiórczo. Na razie wykosztowałam się na lalkę „zaginioną na poczcie”, więc trochę podcięło mi skrzydła i trzymam się z dala od aukcji, ale specjalna okazja-egzamin- wymaga specjalnego prezentu, ne? A czekam mnie jeszcze 6 egzaminów… Może skopiuję twój pomysł i będę kupować w nagrodę (lub nie, kto powiedział, że zdam) ubranka?

 3. Ponieważ wczorajsze wyzwanie zaczynało się jak testament, pomyślałam sobie: ma kobieta drobne załamanie nerwowe, do jutra jej przejdzie 😉 Wielki Post kończy się w sobotę, nawet ortodoksyjni katolicy nie celebrują go przez kwartał!

 4. A ja tam podtrzymuję swoje. W ciągu kwartału jak nic musi zdarzyć się okazja, której nie można się oprzeć. Sama już nauczyłam się hamować zapędy i nie kupować wszystkiego co wpadnie w łapki, ale jak się trafi to „coś”, to mus kupić, bo inaczej będzie się żałowało.

 5. Powodzenia!
  Aj, jak bym chciała wytrwać w swoim postanowieniu „nie kupowania już żadnej”, niestety się złamałam … więc chyba powinnam sobie po prostu postawić szlaban na przeglądanie aukcji, chociaż tyle! 🙂

 6. Skoro ja dałam radę nie kupować to i Tobie się uda 😉
  3mam kciuki za wytrwanie w postanowieniu 😉 i Pamelkami się pochwal koniecznie bom ciekawa jakie cuda do Ciebie trafiły!!! 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s