Wszyscy odcinają kupony od My Little Pony

Mikołaj tuż tuż, sklepy zaczynają starania o portfel klienta. W tym sezonie szczególnie chodliwym towarem wydają się My Little Pony. To już nie tylko figurki, ale i pluszaki, lalki, akcesoria szkolne, puzzle… Hasbro dość ochoczo dzieli się licencją – z różnym skutkiem.

Czarne kuce od Funko już widzieliście, dziś czas na coś łatwiej dostępnego u nas. Sieć Toys’R’Us i Carrefour mają swoje produkty exclusive, niedostępne w innych sklepach, np. Photo Finish z tego pierwszego

ku-pony

czy trójka małych przyjaciółek (tu Apple Bloom) z drugiego.

ku-pony1

Sieciówki stosują manipulację na niedostępność 😉

Wśród firm przytulających się do czterokopytnego sukcesu Hasbro znalazły się także Tomy i Gacha, które wyprodukowały najbrzydsze stworzenie ponypodobne na świecie. Opakowanie jeszcze nie wygląda tak źle, naśladując torebkę-niespodziankę:

ku-pony5

Natomiast to, co znajduje się w środku, woła o pomstę do nieba:

ku-pony4

Z profilu jeszcze to jakoś wygląda – słabo, ale jakoś. Natomiast od przodu mamy masakrę nad masakrami. Figurka składa się z 4 części – tułowia z głową, grzywy, ogona i kapelusza. Jest tak paskudna, że zatrzymam ją, bo mi jej szkoda z powodu tej brzydoty, ale na pewno kolejnej nie kupię i bynajmniej nie dlatego, że boję się dubla. Boję się zobaczyć inną 😛

Reklamy

21 thoughts on “Wszyscy odcinają kupony od My Little Pony

  1. Kupiłam kiedyś mojej siostrzenicy 16 kucyków jednej paczce. Ale było radości! Super wyglądały, miały różne kolory i zdobienia! Nie mam miejsca nawet na lalki, dlatego kucyki podziwiam u innych.

  2. To nie kucyk, to jakiś zamaszysty robaczek, który gdzieś zgubił dwie nóżki, albo ślimak z nogami, któremu się coś do d.. przykleiło.
    Nie czaję kucykowej bazy, ale jest jeden kiczowaty, liliowy koń na którego intensywnie poluję (bez sukcesów).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s