Who’s that girl czyli szał podmiany ciał

Na Carrefourowej promocji kupiłam Raquelle (chyba tak to się pisało), z zamiarem obdarowania artykułowanym ciałem Barbie Basics 005-002. Okazało się, że nawet tak jasna „karnacja”, jak u tej Fashionistki, jest i tak za ciemna dla BB. Poza tym BB mają mniejsze głowy i lalka wyglądała trochę jak gumbas (w razie gdyby ktoś zapomniał / nie wiedział, co to gumbas: http://i144.photobucket.com/albums/r167/chii88/gumba.jpg). Głowa BB wróciła na miejsce pierwotne, a ciało nieszczęsnej Racheli posłużyło pod inną głowę. I tu powstaje pytanie, czyją.

Lalka została kupiona wraz z bandą innych trupków kawał czasu temu. Jej ciałko miało płaskie stopy i zdaje się zginało ręce w łokciach. Zostało podarowane innej, a potem wraz z nią przepadło w pomroce dziejów. Głowa została, bo ładna. Wydaje mi się, że jest to jakaś późniejsza Skipper czy może Tori (1998 Mattel). Lalka ma miłą twarz, delikatny makijaż i malowane kolczyki (w jednym uchu jeden, w drugim trzy). Ma także ciekawe włosy w dwóch odcieniach blondu, te bardziej siwe noszą ślady karbowania. Kiedy się je rozpuści wygląda jako ta usrałka błotna, pozwoliłam więc sobie sfotografować ją w kwiatkach:

20140220_171149

Who’s that girl? Anyone?

Odcień głowy i ciałka pasuje niemal idalnie – wystarczająco idealnie. Dziwi mnie natomiast jedno akcesorium przy tym stroju:

20140220_172141

Toż to napierśnik jest przecież, proszę państwa… Taki wieczorowy 😛

A tak nawiasem mówiąc, Barbie Basics 005-002 szuka nowego domu 🙂

Reklamy

21 thoughts on “Who’s that girl czyli szał podmiany ciał

  1. W dzisiejszych czasach bez zbroi wieczorem nie wychodź! To będzie hit sezonu – zbroja wieczorowa. Pamiętaj prorocze słowa „mdła białogłowa, gdzie że się schowa i gdzie się biedna schroni?”
    Tori ma świetne włosy i usta, lubię czerwone.

  2. To zbroja albo gorset ortopedyczny do korygowania wad postawy! Pewnie po to, żeby lalka nie cierpiała na „głowoopad”- jak niektóre po przeszczepie ciała 😉

  3. Mnie też te „napierśniki” dziwią, ale grunt, że nie wmoldowane 😀 Tori jest słodka, tylko oblej jej głowę wrzątkiem 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s