Stacie Amusement Park

Łapię oddech w przerwie od klimatów piekielno-mrocznych. Dziś dla odmiany różowo-cukierkowo. Oto przywleczona przeze mnie z gdańskiego Reala Stacie z serii Amusement Park.

stacieLala przedstawia środkową z trzech młodszych sióstr Barbie. Została wyposażona przez macierzystą firmę w lizak o niezaprzeczalnych właściwościach bojowych i całkiem przyzwoite dodatki – dwuczęściowe ubranko, opaskę z kokardą i buty z miśkami. W serii do wyboru mamy jeszcze Stacie w zestawie z Barbie. Włosy lalki rootowane są typowo (czytaj rzadko), a głowa podejrzanie luźno chodzi. Miłą niespodzianką są natomiast zginające się nogi – widać ta tradycja nie zanikła jeszcze w playline’ach.

stacie1Nie kręci mnie lalkowa golizna, więc rozbieranych fotek nie będzie 😛 Wierzcie na słowo, że lalka nie ma całkiem płaskiej klatki piersiowej. Jak widać na zdjęciach, ręce i nogi odchylają się na boki, prawa ręka jest zgięta na stałe.

stacie2

Generalnie Stacie sprawia dobre wrażenie. Choć szczerzy się typowo Barbiowo, w jej uśmiechu brak filmowej przesady, jest tylko czysta dziecięca radość. Stacie ma w sobie coś, co zbliża ją do starych Skipper – może to ta okrągła głowa?

stacie3 stacie4 stacie5Jak łatwo zauważyć, Stacie mogłaby być siostrą wielkookiej, również młodszą, jednak głównie ze względu na wzrost i mniejszą obfitość w obrębie klatki piersiowej. Skipper posiada bardziej dziecięcy facepaint – te duże oczy bardziej upodabniają ją do dziecka. Powiedziałabym, że buzia Stacie ma bardziej dorosły wygląd niż jej drobne dziecięce ciałko. Mimo tego podobieństwo do wielkooich czyni z niej sympatyczną lalkę, której na pewno prędko się nie pozbędę z własnej woli.

Reklamy

17 thoughts on “Stacie Amusement Park

  1. Różowo i cukierkowo! Widzę, że impreza przeniosła się ode mnie do Ciebie 🙂 Jeśli chodzi o mattelowskie maluchy to już tracę rachubę. Skipper, Stacie, Shelly itd! Ileż tej dzieciarni się narobiło! 😀

  2. hm 🙂 Kiedyś Stacie miała bardziej „amerykański” usmiechnięty wyraz twarzyczki, pamiętasz? A z wielkooką mają najbardziej podobne … ręce 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s