Bo lalkozbieracz psycholem jest…

Internetowe poszukiwania filmu ABCs of Death, jednej z filmowych nowości, zawiodły mnie na youtuba (jak zwykle). To horror-antologia będący zestawem krótkich historyjek, z których każda nosi tytuł rozpoczynający się od kolejnej litery alfabetu.

abcSwego czasu odbył się konkurs na filmik na T. Na youtubie można znaleźć tychże dziełek od groma, jedno z nich może wydać się szczególnie ciekawe dla lalkomaniaka – T is for Tea Kettle (C jak czajnik). Występują nieznane aktorki oraz Barbie wróżka i kilka Superstarów.

 

No i cóż obraz ten mówi o lalkozbieraczu? Ano że to psychopata jest, zbzikowany samotnik,a jeśli do tego jest nauczycielem – to już zło wręcz podwójne. Siedzi sobie w tym swoim zamknięciu i urządza herbatki dla lalek, marząc, by przerobić na lalki co ładniejszych znanych sobie ludzi. Wariat, ani chybi. Od takich to z daleka, zwłaszcza jeśli przy okazji są jeszcze nauczycielami. Jak ja 😀

Reklamy

14 thoughts on “Bo lalkozbieracz psycholem jest…

  1. Może my faktycznie jesteśmy psycholami, ale oczywiście nie widzimy swojego schorzenia? A najlepiej to zamknąć nas wszystkich w wyściełanych czterech ścianach w kaftanach bez rękawów, haha 😛

  2. Jeśli masz chęć wziąć udział, zapraszam do mnie po nominację lalkowydomek.blogspot.com (chociaż nie wiem, ilu masz obserwatorów 🙂 )

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s