Podsumowanie miesiąca

Zgodnie z deklaracją z początku miesiąca przedstawiam wyniki konkursu Halloweenowego na opowiadanie grozy związane z tematyką lalkową:

I miejsce Nie bój się ciemności – Elianka
II miejsce Piwniczka pod Kawiarenką – Anek
III miejsce opowiadanie bez tytułu – Weronika M.

Zwyciężczyniom gratuluję, proszę o podesłanie adresów pocztowych na delvanakk@gmail.com. Proszę o ewentualną zgodę na publikację Waszych opowiadań na forum.

Kolejna ważna sprawa w dzisiejszym dniu, również związana z pewną deklaracją, dotyczy wszystkim znanej kolekcjonerki Rudy Królik, dzięki której stałam się właścicielką tych oto książeczek:

Ogłaszam zatem wszem i wobec, że Rudy Królik najzacniejszą z niewiast jest, a kto twierdzi inaczej, tego wyzywam na walkę pieszą lub konną, mój szampierz się do was zgłosi (w wypadku opcji konnej wyzwany dostarcza konie dla obu walczących 😛 ).

Na koniec czas na małe podsumowanie miesiąca. Poszło kasy na lalki, oj poszło, Delilah jest w trakcie spłacania i jeszcze parę tygodni pobędzie… Miesiąc był owocny, udało mi się zdobyć cztery urocze damy, które dziś życzą Wam wszystkim dobrego dnia i wesołego Halloween!

Reklamy

16 thoughts on “Podsumowanie miesiąca

    • Komisja w składzie jednoosobowym doceniła sprawność posługiwania się konwencją, precyzyjne zastosowanie się do wymogów i przejmującą scenę z psem 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s